-20% Kod Rabatowy: BLOOMIES20 do 14 lipca!

Darmowa dostawa

Twój box kosmetyczny!

Dopasowany do Ciebie box kosmetyczny wysyłany co miesiąc, kwartał i tylko raz. Produkty dobieramy na podstawie specjalnej ankiety Beauty Quiz. Zawsze dostajesz uzasadnienie doboru, każdego produktu.

Jak to działa?

1.

Wypełniasz ankietę

Wypełniasz specjalną ankietę Beauty Quiz z pytaniami dotyczącymi Twoich kosmetycznych preferencji. Dzięki niej będziemy w stanie dobrać produkty do Twojego boxa kosmetycznego.

2.

Wybierasz swój wariant

Wybierasz odpowiadający Tobie okres czasu, co który chcesz otrzymać swój box kosmetyczny oraz pasujący wariant 3, 5 lub 7 produktów. Zamawiasz paczkę.

3.

Dobranie produktów specjalnie dla Ciebie!

Analizujemy Twoją ankietę Beauty Quiz oraz dobieramy produkty specjalnie dla Ciebie! Sporządzamy uzasadnienie doboru, każdego z produktów, które otrzymasz e-mailem.

4.

Cieszysz się nowymi ulubieńcami

Po otrzymaniu przesyłki otrzymasz uzasadnienie doboru e-mailem. Wyślemy Ci formularz ankiety, w której możesz wyrazić swoją opinię. 

Do końca promocji zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
KONIEC PROMOCJI

Co robimy?

W Bloomies tworzymy boxy kosmetyczne z produktami do twarzy, makijażu i włosów na podstawie specjalnej ankiety (Beauty Quiz), którą wypełniasz. Zawsze korzystamy ze sprawdzonych i przetestowanych produktów, a Ty dostajesz pełnowartościowe produkty.

Wypełnij ankietę Beauty Quiz

Ankieta Beauty Quiz pozwoli nam na dobranie produktów do Twojej paczki. Dzięki niej wiemy co preferujesz.

Nasze produkty

Bloomer Box
(3 produkty)

od 89 zł

Bloomer+ Box
(5 produktów)

od 119 zł

Bloomer Premium
(7 produktów)

od 189 zł

Nasze produkty

Najczęściej zadawane pytania

Skąd mam pewność, że nie stracę na zakupie boxa?

Zawsze staramy się, aby wartość Twojej paczki była najbliżej równowartości kwoty subskrypcji (co miesiąc) porównując do standardowych cen największych polskich drogerii.

Produkty dobieramy na podstawie Twoich preferencji zawartych w wypełnionym Beauty Quiz.

To zależy od wybranego przez Ciebie pakietu w naszym Cenniku. Oferujemy 3 warianty 3 produkty, 5 produktów oraz 7 produktów wysyłanych do Ciebie co wybrany okres czasu.

Jeżeli chcesz zakupić subskrypcję (co miesiąc lub co kwartał) musisz podać dane swojej karty płatniczej. Nie przetwarzamy żadnych danych związanych z płatnościami od początku do końca odpowiedzialny jest za to nasz nadzorowany przez instytucje państwowe partner Stripe.

Tak, możesz zrezygnować, w każdym momencie poprzez panel klienta.

Tak, masz 14 dni na zwrot całości paczki z nieużywanymi produktami. Prośbę zwrotu możesz wygenerować poprzez formularz kontaktowy z naszego Centrum Pomocy będąc zalogowanym na swoje konto.

Niecodzienna niespodzianka

Spraw sobie (i Twojej skórze) niecodzienną niespodziankę od Bloomies i przetestuj kosmetyki dobrane na podstawie Twoich preferencji. Co wybrany przez Ciebie okres czasu przyjdzie do Ciebie box kosmetyczny wypełniona kosmetykami, które możesz poznać! Spraw sobie niecodzienną niespodziankę dzięki Bloomer Box!

Ankieta Beauty Quiz pozwoli nam na dobranie produktów do Twojej paczki. Dzięki niej wiemy co preferujesz.

Box także na prezent!

Dzięki naszej specjalnej ankiecie Beauty Quiz  dobrze dopasujemy prezent do osoby, której chcesz go kupić. Ty wypełniasz preferencje – my wybieramy odpowiednie produkty. Paczka przyjdzie do Ciebie zapakowana na prezent i gotowa do wręczenia.

Co wchodzi w skład paczki?

Kosmetyki

Od 3 do 7 pełnowartościowych, w zależności od wariantu, który wybierzesz, produktów dobieranych na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety Beauty Quiz.

Uzasadnienie wyboru

W środku, każdej paczki znajdziesz uzasadnienie wyboru, każdego kosmetyku. Przekażemy Ci także ich drogeryjne ceny oraz ogólną wartość paczki.

Próbka

Do, każdej paczki dorzucamy dobraną dla Ciebie próbkę kosmetyków. Dostajesz ją gratisowo.

Zaloguj się