-20% Kod Rabatowy: BLOOMIES20 do 14 lipca!

Darmowa dostawa

O nas

Dowiedz się czym się zajmujemy oraz jak to robimy!

Czym jest Bloomies?

Bloomies oferuje subskrypcyjną sprzedaż kosmetyków do twarzy, makijażu i włosów w formie paczek z niespodziankową zawartością, dostarczanych regularnie. Klienci mogą spersonalizować swoje paczki poprzez wypełnienie specjalnej ankiety (Beauty Quiz), w której wyrażają swoje preferencje. Działamy na sprawdzonych i skutecznych produktów, aby zapewnić satysfakcję klientów.

Jak działamy?

Sprawdź 5 prostych kroków

1.

Po kliknięciu przycisku ,,Zaczynam” wypełniasz specjalną ankietę Beauty Quiz, która pozwoli nam na dobranie produktów specjalnie dla Ciebie. Musisz na tym etapie utworzyć konto, aby Twój Beauty Quiz został zapisany. Po potwierdzeniu Adresu E-mail przechodzisz dalej.

2.

Na stronie Cennika możesz wybrać pasujący Tobie pakiet. Naszą usługę można zakupić w trzech wymiarach czasowych – Co miesiąc, Co kwartał lub tylko raz oraz w trzech wariantach Bloomer Box (3 produkty), Bloomer+ Box (5 produktów), Bloomer Premium Box (7 produktów + specjalnie prezenty). Po wybraniu pasującego pakietu przechodzisz dalej.

3.

Finalizacja transakcji

Przechodzisz do strony zamówienia, gdzie wybierzesz adres i metodę dostawy oraz w przypadku zakupienia subskrypcji dodasz swoją kartę płatniczą. Za obsługę płatności w całości odpowiada partner zewnętrzny – Twoje dane płatnicze są całkowicie bezpiecznie.  

4.

Spakowanie paczki

Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety Beauty Quiz spakujemy dla Ciebie spersonalizowana paczkę. Kosmetyki dobierzemy z naszej specjalnie przygotowanej bazy produktów. Dostaniesz od nas, także informację o tym dlaczego wybraliśmy taki kosmetyk. 

5.

To wszystko!

Przesyłka jest u Ciebie, a Ty możesz testować i cieszyć się nowymi ulubieńcami! Jeżeli stwierdzisz, że chcesz zmienić preferencje do następnej paczki możesz to zrobić w panelu klienta.

Jak dobieramy produkty?

Produkty wybierane są na podstawie naszej specjalnej bazy sprawdzonych i przetestowanych produktów. Dobieramy je do preferencji klienta zapisanych w Beauty Quiz. Zawsze dbamy o to, aby dać nam znać czy wszystko z naszą paczką było okej dzięki specjalnemu systemowi ankiet. 

Zaloguj się